Hakkımızda

Misyonumuz

Altuner Mermer sahip olduğu özveri ve referanslarıyla yarınlara daha umut dolu bakmaktadır. Çünkü biz; başladığımız hiç bir işi yarım bırakmadık bırakmayacağız. Asla ucuz malzeme kullanmadık kullanmayacağız.  Her zaman en kaliteli ustalarla çalışarak yaptığımız işe gerekli inceliği kazandırdık.  Ve her zaman arkamızda gülen yüzler, sağlam dostluklar bıraktık.

Vizyonumuz

Türkiye deki aktif pazarımızda sahip olduğumuz konumunu her gün daha ileriye taşımayı hedefleyen firmamız hayallerine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Altuner Mermer kuruluşundan bu yana, kullandığı 1.sınıf malzeme kaliteli ustaları ve kararlı yapısıyla Türkiye’de sektörel liderliğe her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Hedefimiz, yarınlarımız da sektörümüze daha farklı bir bakış açısı, en iyi malzeme ve ustalarla daha da yoğunlaşarak hakettiğimiz liderliği elde etmektir.

Hakkımızda

1982’den günümüze kadar gelen Altuner Mermer A.Ş olarak yaptıklarımız, işimize verdiğimiz önem ve kaliteyi gözler önüne sermektedir. Biz tüm işlerimizde gösterdiğimiz özen, müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyetiyle Türkiye deki sektörümüze liderlik yapabilecek özveri ve alt yapıya sahip bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Her geçen gün pazar payını büyüten Altuner Mermer A.Ş olarak bize güvenen, inanan ve her zaman destekcimiz olan sizlere teşekkürü birer borç biliyor ve dostluğumuzun daim olmasını umut ediyoruz.